Asar Suyu için yarışma düzenlenecek

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Asar Suyu’nun her iki yanında uygulanacak projeyle ilgili ön hazırlıkların tamamlandığını belirterek, hayata geçirilecek proje için ulusal çapta yarışma düzenleneceğini açıkladı.

Belediye üst yönetim kurulu üyelerini toplayan Başkan Özlü, bisiklet yolu ve Melen Su Park projeleriyle ilgili son durumu masaya yatırdı.

Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda yapılan istişareler sonucu bisiklet yolunun Melen Su Park’a kadar uzatılması kararlaştırıldı.

Özlü, Asar Suyu Projesinin de görüşüldüğü toplantıda, alana uygulanacak proje örneklerinin hazırlanması yönünde talimat verdi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Özlü, Asar Suyu’nun Türkiye çapında üne kavuşacak bir mevki olacağını söyledi.

“Ön hazırlıklar tamamlandı”

Uzmanların proje üzerindeki çalışmalarının devam ettiğini aktaran Özlü, “Ön hazırlıkları tamamladılar. Şimdi de proje örnekleri hazırlayacağız.” diye konuştu.

Faruk Özlü, ulusal çapta bir yarışma düzenleyeceklerini dile getirerek, “Birinci olan projeyi Asar Suyunun iki yanına uygulayacağız. Düzcemiz, Düzce’de yaşayan kardeşlerimiz her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Bunun için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Konular

Asar Suyu Projesi için düğmeye basıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.