Faruk Özlü: “Elimizde sihirli değnek yok”

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, “Göreve başladığımızdan bu yana 7 ay geçti. Bir şeylerin sürekli iyiye gittiğini, bu şehrin değişim ve dönüşüm dinamiklerinin şekil değiştirdiğini hep birlikte görüyoruz.” dedi.

Başkan Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında sonra olarak Aşağı Yahyalar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet edip sorun ve taleplerini dinleyen Özlü, burada yaptığı konuşmada, belediye kadrolarında yeni, genç ve uzman isimlerle vatandaşa hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.

Tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte vatandaşları evlerinde, mahallesinde ziyaret ettiklerini vurgulayan Faruk Özlü, Düzce Belediyesi olarak çözüm odaklı bir ekiple vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak için gayret ettiklerini ifade etti.

“Elimizde sihirli değnek yok”

Faruk Özlü, her mahalleden benzer talepler geldiğini ve Düzcelilerin beklentisini karşılamak için tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, şöyle devam etti:

“Elimizde sihirli değnek yok, bunlar bugünden yarına olacak işler değil. Göreve başladığımızdan bu yana 7 ay geçti. Bir şeylerin sürekli iyiye gittiğini, bu şehrin değişim ve dönüşüm dinamiklerinin şekil değiştirdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu şehir hepimizin, Düzce bizim evimiz dedik. Her şey daha güzel olacak, sabır ve azimli çalışmamız en kısa sürede sonuçlarını ortaya koyacak.”

İlgili Konular

Asar Suyu için yarışma düzenlenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.