‘Kalıcı Konutlar’daki ulaşım sorunu çözülecek

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Kalıcı Konutların ulaşım sorununa ilişkin “Yaptığımız çalışma sayesinde hem sefer sayıları ve sıklığı hem de hizmet kalitesi artacak. Biraz sabır istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kalıcı Konutlar bölgesinde yer alan mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Özlü, bölge halkının en önemli sorunlarından olan ulaşım konusunda önemli mesajlar verdi.

Erguvan Sosyal Tesislerindeki toplantıya Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, Çamlıevler Mahallesi Muhtarı Ali Ünver, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bayram Yıldız, Güzelbahçe Mahallesi Muhtarı Anıl Gürol, Nalbantoğlu Mahallesi Muhtarı Murat Çolakoğlu ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Erkan Sel katıldı.

Faruk Özlü, özellikle toplu ulaşım konularında kendisine iletilen talepleri başkan yardımcıları ile paylaşarak yıl başından itibaren geçerli olacak yeni sistemin beklentileri karşılayacak şekilde hazırlanması talimatı verdi.

“Biraz sabır istiyoruz”

Toplantı hakkında kısa açıklama yapan Başkan Özlü, şu ifadeleri kullandı:

Mahalle muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız. Vatandaşların bizden beklentilerini onlara soruyoruz, taleplere yönelik çalışma yapmaya özen gösteriyoruz. Kalıcı Konutlar Bölgesinde ulaşım ile ilgili yaptığımız düzenlemeyi ihtiyaca göre yıl başından itibaren düzene koyacağız. Yaptığımız çalışma sayesinde hem sefer sayıları ve sıklığı hem de hizmet kalitesi artacak. Biraz sabır istiyoruz. Düzce daha güzel olacak.

İlgili Konular

Kalıcı’daki boş iş yerleri değerlendirilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.