Kötü niyetli galericilerin korkulu rüyası oldu

Düzceli iş adamı Eyüp Yavuz tarafından kurulan Onay Oto Ekspertiz, dürüst işletmecilik anlayışı ve başarılı sonuçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanından ilgi görüyor.

Türkiye’de ikinci el araç almak oldukça vakit alan bir süreç. Güvenilir bir satıcı ve temiz bir geçmişe sahip araç bulmak oldukça zor.

Dişinden tırnağından arttırarak yıllar içerisinde yaptığı birikimle sorun yaşamadan kullanabileceği bir otomobil almak isteyen vatandaş, kendini ekspertiz kontrolleriyle güvenceye alıyor.

Ancak son yıllarda dürüst galericinin yanında dürüst ekspertiz firması bulmak da zor. Pek çok müşteri ekspertize gösterip aldığı aracı satarken farklı bir ekspertize gösterdiğinde şok eden sürprizlerle karşılaşıyor.

İşte son günlerde hem dürüstlüğü hem de kaliteli işiyle adından Türkiye genelinde söz ettiren bir firma var, Onay Oto Ekspertiz.

Düzce iş insanı Eyüp Yavuz’un kurduğu Onay Oto Ekspertiz, başarılı ekspertiz işlemleriyle kötü niyetli galericilerin adeta korkulu rüyası haline geldi. Öyle ki pek çok müşteri aracı Onay Oto Ekspertize göstermeyi teklif ettiğinde satıcıdan “Aracı sattık”, “Satmaktan vazgeçtik” gibi cevaplar alıyor.

İşini o kadar iyi yapıyor ki çoğu ustanın fark edemediği kusurları tespit ediyor. İnsanların mağdur olmaması için yaptığı hasar tespitlerini kayda alıp sosyal medyada paylaşıyor. Eyüp ustanın videoları internette izlenme rekorları kırıyor.

Çektiği videolar büyük beğeni alan Eyüp usta, Türkiye’nin dört bir yanından ilgi görüyor.

İkinci el araç alacaklar, kendilerini güvenceye almak için İstanbul, Ankara, Zonguldak’ta buldukları araçları ekspertiz için Düzce’ye getiriyor ya da Düzce ve yakın çevresinde araç arıyor.

Gazete olarak okurlarımızın mağdur olmamaları için buldukları araçları Düzce Onay Oto Ekspertiz’e göstermelerini tavsiye ediyoruz.

Eyüp ustanın videolarını “Onay Oto Ekspertiz” isimli Youtube kanalında izleyebilirsiniz.

Ekspertiz nedir?

Herhangi bir kazada tutanak dışı tamir işlemleri SBM kayıtlarında görünmez. Yetkili servisler dışındaki işlemler de servis kayıtlarında gözükmeyecektir.

Oto Ekspertiz hizmetleri herhangi bir kayda değinmeksizin aracın geçmişini tespit eder. Kaportasındaki boya, değişen, şasi işlemleri ve gövde iskeletinin kalan bölümlerini görsel veya cihaz ölçümleriyle inceler. Bunlara ek iç ve dış aksam kontrollerini gerçekleştirip aracı çeşitli testlere tabi tutar.

Eyüp Yavuz’un Youtube videolarını izlemek için tıklayınız.

İlgili Konular:

‘Yok artık’ dedirten ekspertiz sahtekarlığı

Ustasından araba alacaklara altın değerinde tavsiyeler

Hasarsız raporu verilen aracın tavanı değişmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.