Otobüs terminaline ilk ATM yerleştirildi

Sosyal medyadan gelen talepler üzerine Düzce Belediyesi tarafından Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ilk ATM’nin konulması sağlandı.

Otobüs terminalinin açılmasının üzerinden tam üç yıl geçti fakat bu süre zarfında en acil ihtiyaçlardan olan ATM konusunda hiçbir adım atılmadı. Terminalde ATM olmamasından dolayı yolcular üç yıl boyunca mağduriyetler yaşadı.

Gençlerin sosyal medya üzerinden Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye bu konuda yaptıkları yoğun istek nihayet sonuç getirdi.

Sosyal medyadan gelen talepleri fark eden Özlü, gerekli talimatları verdi ve Ziraat Bankası tarafından Otobüs Terminali’ne ATM yerleştirildi.

“Diğer bankalar da ATM koyacak”

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, diğer banka ATM’lerinin yerleştirilmesi için çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Belediyenin açıklaması şöyle:

“Düzce Belediyesi ‘gönül belediyeciliği’, vatandaş odaklı hizmet prensipleri ile hareket etmeye devam ediyor. Yatırım ve projelerini vatandaşla birebir istişare ederek hayata geçirmek için uğraşan 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sosyal medya ve Whatsapp ihbar hatları başta olmak üzere Düzcelilerin isteklerinin titizlikle yerine getirilmesi konusunda belediye birimlerine talimat vermişti. Sosyal medyadan özellikle üniversite öğrencilerinden gelen Şehirlerarası Otobüs Terminaline ATM yerleştirilmesi yönündeki taleplere kayıtsız kalmayan Düzce Belediyesi bir hafta gibi kısa bir süre içinde gerekli görüşmeleri yaparak ilk ATM’nin konulmasını sağladı. Konu hakkında yapılan açıklamada terminal alanına ATM yerleştirme konusunda çalışmaların süreceği belirtildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.