Pelemir Otel’de yılın düğünü

Düzceli hemşehrimiz Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın oğlu Oğuzhan Yazıcı, Doğanhisar Kaymakamı Armağan Turan ile görkemli bir düğünle evlendi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı‘nın oğlu Oğuzhan Yazıcı, Konya’nın Doğanhisar Kaymakamı Armağan Turan ile dünya evine girdi.

Pelemir Otel’de gerçekleştirilen düğüne, iş ve siyaset dünyası adeta akın etti. Yazıcı’yı uzun yıllar görev yaptığı başta Kocaeli’deki olmak üzere bürokrat arkadaşları yalnız bırakmadı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın kıydığı nikahta gelin ve damadın şahitliklerini Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Fahri Kasırga, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, son dönem Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, eski İçişleri Bakanı Selami Altınok yaptı.

Nikah cüzdanını geline teslim eden eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, evlilik cüzdanının bir hakimiyet belgesi olmadığını belirterek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Düzce protokolü de düğündeydi

İş, cemiyet, sanat ve siyaset dünyasından yaklaşık 2 seçkin davetli katıldığı düğünle Vali Yazıcı adeta gövde gösterisi yaptı.

Düzceli Yazıcı ve Turan ailelerinin bu mutlu gününde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de hazır bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Belgin Uyar ve Yavuz Subaşı da çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Ersin Yazıcı kimdir?

Armağan Turan kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.