PUBG Mobile: işaret fişeğini kullanmanın en iyi yolları

PUBG Mobile’da havalı silah kullanma sanatında ustalaşmak zaman alır. Başlangıçta, amatör bir oyuncu olarak, bu sanatın ustalaşması çok zaman alabilir. Ancak, bir oyuncunun oyun içi deneyimi arttıkça, bir parlama tabancası kullanmak, otsu bir görev olmayacaktır.

PUBG Mobile, parlama silahlarının aşırı bulunabileceği bazı yerlere sahiptir. En son güncellemeler, parlama silahlarının ortaya çıkma oranını azaltmış olabilir, ancak yine de, Georgepool, Milta Power, Military Base ve Novo gibi birçok sıcak bırakma noktasında tespit edilebilirler.
Havalı tabancaları en uygun şekilde nasıl kullanabilirim? İşte ‘parlama tabancasını’ etkili bir şekilde oyunda kullanmanın bazı ipuçları:

1- Dairenin içinde kullanın: Parlama silahınızın cephanesini oyun bölgesinin dışında kullanırsanız, sadece bir araç alırsınız. Parlama tabancasını dairenin dışında kullanmak, bir arabaya ihtiyaç duymadıkça ve sürece işe yaramaz.

2- Doğrudan yukarıya ateş edin: Silahı kullanmanın doğru yolu, ayakta durma pozisyonundan tam 90 derece gökyüzünde ateş etmektir.

3 – Çatısız binalara yakın ateş etmeyin: Bunu yaparsanız, düşüş çatılarda bir yere iner (tırmanması imkansızdır).

4 – Yangından sonra düşmanları kontrol edin: Düşmanlar sizi uzun mesafeden izliyor olabilir. Dikkatli olun ve daima 4x, 6x ve 8x gibi uzun mesafe kapsamlarını kullanarak kontrol edin.

İlgili Konular

PUBG Silah Konumları ve Araç Dağılımları

Rütbeler ve Puanlar Nasıl Hesaplanıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.