Spor Bakanı Kasapoğlu, stadın taşınacağı yeri açıkladı

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün daveti üzerine ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şehir merkezindeki 18 Temmuz Stadı’nın taşınacağı haberini verdi.

Düzce programına valilik ve belediyeyi ziyaret ederek başlayan Bakan Kasapoğlu, basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’ne geçerek kentte yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Bilgilendirme toplantısının ardından Şıralık Mahallesi’nde saha incelemesinde bulunan Kasapoğlu’na, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün yanı sıra Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz da eşlik etti.

Başkan Özlü’ye destek açıklaması

Bakan Kasapoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Faruk Özlü’nün, şehir merkezinde hayata geçirmeye planladığı dönüşüm projesine bakanlık olarak destek verecekleri söyledi.

18 Temmuz Stadı’nı Şıralık Mahallesi’ne taşıyacaklarını açıklayan Kasapoğlu, “İnanıyorum ki hem bugünkü çalışmalarımız hem de bundan sonraki çalışmalarımız, Düzce’yi hem gençlik hem de spor alanında çok farklı noktalara taşıyacaktır.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.